ELEKTRONICZNA KARTA MENU
Dzięki elektronicznej karcie menu, klienci nie muszą czekać na obsługę, gdyż mogą od razu sprawdzić menu w swoim telefonie.
Automatyczne systemy zamówień
Możesz zacząć przyjmować zamówienia i płatności w pełni automatycznie. Nieważne czy z odbiorem na miejscu czy z dowozem.
SYSTEM REZERWACJI STOLIKÓW
System rezerwacji stolików ułatwia pełne zapełnienie sali restauracyjnej, które jest zgodne z obowiązującymi przepisami sanitarnymi.
Poprzedni
Następny

 

 

Menu w formie elektronicznej pozwala klientom zapoznać się z ofertą restauracji od razu po zajęciu stolika. Dzięki czemu skraca się czas potrzebny na obsługę klienta oraz wzrasta poziom bezpieczeństwa higienicznego, gdyż klienci nie muszą dotykać papierowych kart menu.

Żeby rozpocząć korzystanie z elektronicznego menu, wystarczy jedynie nakleić na stoliku lub w innym łatwo dostępnym miejscu kod QR z linkiem do strony internetowej restauracji.

Poniżej znajduje się kod QR, po zeskanowaniu którego, zostanie wyświetlone menu w restauracji DEMO.

 

 

 

 

System przyjmowania zamówień pozwala zwiększyć liczbę zamówień w dni robocze nawet o 100% a w weekendy o 200%. 

Menu może zmieniać się wedle godzin, dostępności posiłków. Klient może wprowadzić uwagi do zamówienia. Istnieje również możliwość planowania godziny doręczenia, tak by klient mógł zamówić posiłek np. na kolację. System umożliwia również odbiór zamówienia bezpośrednio z restauracji.

dostawa

 

 

 

 

System rezerwacji stolików pozwala klientowi wybrać datę, godzinę, stolik, liczbę osób oraz wprowadzić uwagę do rezerwacji (np. wskazać posiłki, które mają być podane).