Integracja z hurtowniami
Nie musisz dodawać produktów i zdjęć ręcznie. Dzięki procesowi importu plików XML i CSV, możesz za jednym razem dodać nawet 5000 produktów i 30000 zdjęć
zautomatyzowany dropshipping
możesz rozpocząć współpracę z ponad 100 hurtowniami oferującymi dropshipping i przekazywać zlecenia wysyłki, automatycznie do odpowiedniej hurtowni
integracja z systemami płatności i systemami ratalnymi
Dzięki szybkim płatnościom, klienci dużo chętniej podejmują decyzje zakupowe, natomiast systemy ratalne online, pozwalają dokonywać klientom większych zakupów w twoim sklepie.
Poprzedni
Następny

 

 

 

Sklep internetowy nie musi działać wyłącznie w internecie, może być natomiast świetnym uzupełnieniem sklepu stacjonarnego lub ułatwieniem w obsłudze lokalnych klientów, którzy przychodzą po odbiór wcześniej przygotowanego zamówienia.

 

 

 

Automatyczne stany magazynowe, przyjmowanie płatności, generowanie faktur i wiele innych funkcji, daje ci sklep internetowy. Dzięki czemu, masz wirtualnego pomocnika, który będzie pracował przez całą dobę.

wozki
paczki

 

 

 

Dzięki dropshippingowi, możesz oferować tysiące produktów, nie mając własnego magazynu. Sklep internetowy może przyjąć zamówienie i płatność, a następnie przesłać zamówienie do hurtowni, która wyśle przesyłkę bezpośrednio do klienta końcowego.